Shitet, Apartament 1+1 , Xhamlliku
Shitet, Apartament 1+1 , Xhamlliku
Shitet, Apartament 1+1 , Xhamlliku
Shitet, Apartament 1+1 , Xhamlliku
Shitet, Apartament 1+1 , Xhamlliku
Shitet, Apartament 1+1 , Xhamlliku

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet tek rruga “Kristo Dako” në zonën e Xhamllikut Apartamenti është I pozicionuar në katin e 1 të një pallati 5 katësh me sipërfaqe totale 53.8 m2 Apartamenti është I mobiluar dhe I pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor. Apartamenti disponon: • Ambient ndenjie • Ambient gatimi më vete • Dhomë gjumi • Tualet • Verandë • Detaje të tjera: • I mobiluar • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP 7603
54 m2
8
3
1
Ka Hipoteke
2018-10-29

Adresa

Rruga kristo dako
Albania
Tirana
Xhamlliku

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI11910
95 m2 2 1 18
86,000 €

Qera,Ambjent,Unaza E Re

Unaza E Re Tirana ID: future11909
98 m2 2 10
500 € /muaj

Shitet,Apartament 1+1,Pallati Me Shigjeta

Pallati Me Shigjeta Tirana ID: future11908
52 m2 1 1 11
55,000 €