Shitet,Apartament 2+1,Kinostudio
Shitet,Apartament 2+1,Kinostudio
Shitet,Apartament 2+1,Kinostudio
Shitet,Apartament 2+1,Kinostudio
Shitet,Apartament 2+1,Kinostudio
Shitet,Apartament 2+1,Kinostudio
Shitet,Apartament 2+1,Kinostudio
Shitet,Apartament 2+1,Kinostudio
Shitet,Apartament 2+1,Kinostudio
Shitet,Apartament 2+1,Kinostudio

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Kinostudios. Informacion mbi apartamentin: • Kati 4 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 84 m2 • Orientimi : Veri-Lindje • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Apartamenti është totalisht i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • 2 dhoma gjumi • Tualeti • Ballkoni • Korridor shpërndarës • Pallat i ri • Ashensor • Dopio xham • Kubaturë e rregullt • Punime cilësore • Zonë e qetë dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
al 7610
84 m2
4
3
1
Ka Hipoteke
2018-10-30

Adresa

Kinostudio
Albania
Tirana
Kinostudio

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI11910
95 m2 2 1 18
86,000 €

Qera,Ambjent,Unaza E Re

Unaza E Re Tirana ID: future11909
98 m2 2 10
500 € /muaj

Shitet,Apartament 1+1,Pallati Me Shigjeta

Pallati Me Shigjeta Tirana ID: future11908
52 m2 1 1 11
55,000 €