Qera,Ambjent,Ali Demi
Qera,Ambjent,Ali Demi
Qera,Ambjent,Ali Demi
Qera,Ambjent,Ali Demi
Qera,Ambjent,Ali Demi
Qera,Ambjent,Ali Demi
Qera,Ambjent,Ali Demi

Pershkrimi

Ambjenti është i pozicionuar te zona e Ali Demit. Informacion mbi ambjentin: •Kati 0 përdhes •Sipërfaqja e ambjentit : 130 m2 •Dokumentacioni: Me Hipotekë. Ambjenti është bosh dhe disponon: •Tualeti • Fasadë xhami •Kubaturë e rregullt • I investuar •Pozicion i favorshëm gjeografik • I përshtatshëm për shumëllojshmëri biznesesh. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
al 7771
130 m2
0
1
Ka Hipoteke
2018-11-08

Adresa

Ali Demi
Albania
Tirana
Alidemi

Prona te ngjashme

Qera,Apartament 1+1,Kodra e Diellit

Kodra e Diellit TiranaID: al11472
81.3 m2116
1,000 € /muaj

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku TiranaID: plus11471
94 m22215
65,000 €

Shitet, Apartament 1+1,Kodra e Diellit

Kodra e Diellit TiranaID: al11470
81 m2115
145,000 €