Shitet, Vile, Kinostudio
Shitet, Vile, Kinostudio
Shitet, Vile, Kinostudio
Shitet, Vile, Kinostudio
Shitet, Vile, Kinostudio
Shitet, Vile, Kinostudio
Shitet, Vile, Kinostudio
Shitet, Vile, Kinostudio
Shitet, Vile, Kinostudio
Shitet, Vile, Kinostudio
Shitet, Vile, Kinostudio
Shitet, Vile, Kinostudio

Pershkrimi

Vila është e pozicionuar në zonën e Kinostudios në rrugën “Aleksandër Moisiu”.Informacion mbi Vilën: • Stukturë 4 katëshe .• 750 m2 sipërfaqje totale nga ku 450m2 janë truall ndërtim dhe 300m2 tokë.• Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.• Orientim: jug-lindje-perëndim . Organizimi: • Kati i 1 ka siperfaqe 137m2 dhe diponon: salloni i bollshëm, ambjenti i gatimit,4 dhoma gjumi të bollshme, tualet. • Kati i 2 ka siperfaqe 152.9 m2 dhe dhe diponon: salloni i bollshëm, ambjenti i gatimit,4 dhoma gjumi të bollshme, tualet.• Kati I 3 ka siperfaqe 152.9 dhe diponon: salloni i bollshëm, ambjenti i gatimit,4 dhoma gjumi të bollshme, tualet.• Kati I 4 diponon: salloni i bollshëm, ambjenti i gatimit,2 dhoma gjumi të bollshme, tualet dhe verandë (30m2).• Ambjentet lidhen me njëri-tjetrin nëpërmjet shkallëve të brendëshme.• Vendodhja e vilës të ofron shumë facilitete për të bërë një jetesë sa më komode. Për ta vizituar na konataktoni!

Tipare

Villa
plus 7789
750 m2
4
5
2
Ka Hipoteke
2018-11-09

Adresa

Kinostudio
Albania
Tirana
Kinostudio

Prona te ngjashme

Qera,Apartament 2+1,Unaza E Re

Unaza E Re TiranaID: future10986
100 m221
290 € /muaj

Shitet, Toke, Berxull

berxull TiranaID: 10985
22000 m200
880,000 €

Shitet, Apartament 1+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.

Kopshti Zoologjik TiranaID: PRI+10984
70 m211
42,000 €