Reference : PRI 560

Per Shitje 52 000.00€ - Apartament
65.00 m2 0€ 1 Dhoma ka Hipoteke Kat Print

Apartamenti ndodhet në katin e 3 banim të një kompleksi me ndërtim tepër cilësor, në zonën e Liqenit të Thatë . Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 65 m2 , ka organizim shumë të mirë të dhomave të cilat shpërndahen me njëra-tjetrën nëpërmjet koridotit, vazhdojmë me sallonin e madh me dalje në ballkon, dhoma e gjumit, tualeti dhe ballkoni. Apartamenti është shumë i investuar,me kubaturë të rregullt dhe orientim shumë të mirë. Objekti është I pajisur me certifikatë pronnësie. Është një zonë e mirë , me ajër të pastër dhe shumë e përshtatshme për familje. Për ta vizituar na kontaktoni!

Karakteristikat e Pronës

  • Dhoma: Tualet (e) 1 , Dhoma e ndenjies 1
  • Siperfaqet: Siperfaqe neto 65
Vendndodhja

Prona të ngjashme

Kërko më shumë informacion