Reference : PRI 563

Per Shitje 63 000.00€ - Apartament
70.00 m2 0€ 1 Dhoma ka Hipoteke 3 Kat Print

Disponojmë apartament në një ndër Komplekset me ndërtim më cilësore në qytet, tek Kompleksi Kika 2 në zonën e Komunës së Parisit, një zonë e preferuar dhe e sigurt. Apartamenti ndodhet në katin e 3 banim dhe ka një sipërfaqe prej 70 m2.Apartameti është totalisht i investuar, i shtruar me parket, ka kubature shumë të rregullt, orientim të mirë dhe organizim shumë të mirë të ambjentit të brendshëm. Dhomat shpërndahen nëpërmjet koridorit, sallonin i ndenjes është i bollshëm dhe ka dalje në ballkon, dhoma e gjumit, tualeti dhe ballkoni.. Për ta vizituar na kontaktoni!

Karakteristikat e Pronës

  • Dhoma: Tualet (e) 1 , Dhoma e ndenjies 1
  • Siperfaqet: Siperfaqe neto 70
Vendndodhja

Prona të ngjashme

Kërko më shumë informacion