Reference : 39

Per Shitje 750.00€ - Apartament
m2 0€ 3 Dhoma ka Hipoteke 2 Kat Print

Disponojmë opsione apartamentesh 1+1 65m2-70 m2, 2+1 80m2-110m2, 3+1 130m2 850 Euro m2 katet e ndryshme te objektit në një zonë te zhvilluar dhe mjaft të preferuar për banim, zona e Don Boskos të një kompleksi në ndërtim, kompleksi rezidencial “Fiori Di Bosco” . Apartamentet gjenden në një kompleks rezidencial me punime shumë cilesore. Organizimi i apartamentit : soxhorno së bashku me ambjentin e ngrënies me dalje në ballkon ,dhomë gjumi . Dopio ashensor me bateri emergjence, sisteme ngrohje ftohje multisplit per cdo ambjent të apartamentit. Zgjedhie midis shtrimit me pllaka apo parket hidrosanitare te shkeputura nga dyshemeja dyer të brendshme dhe të jashtëme me rimeso druri me disa zgjedhie për ngjyrat. Per ta vizituar na kontaktoni.

Karakteristikat e Pronës

  • Dhoma: Dhoma e ndenjies 1
Vendndodhja

Prona të ngjashme

Kërko më shumë informacion