Reference : OPP 1144

Per Shitje 88 000.00€ - Apartament
118.00 m2 0€ 2 Dhoma ka Hipoteke 4 Kat Print

Disponojmë apartament për shitje në një zonë mjaft të preferuar në afërsi të qendrës së Tiranës tek Brryli. Apartamenti është I pozicionuar në katin e jkatërt të një pallati të ri me sipërfaqe të bollshme prej 118 m2. Ambjentet e brendëshme janë të organizuara shume emirë m ekubaturë të rregullt, ku përfshihet salloni I ndenjies së bashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti është totalisht I mobiluar dhe I arreduar në mënyrë bashkëkohore. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për më tepër na kontaktoni.

Karakteristikat e Pronës

  • Dhoma: Tualet (e) 2 , Dhoma e ndenjies 1
  • Siperfaqet: Siperfaqe bruto 118
Vendndodhja

Prona të ngjashme

Kërko më shumë informacion