Reference : PRI 591

Per Shitje 56 000.00€ - Apartament
72.00 m2 0€ 1 Dhoma ka Hipoteke 8 Kat Print

Zona ku ndodhet apartamenti është e qetë dhe ndër më të preferuartat në Tiranë. Apartamenti ndodhet në katin e 8 banim të një kompleksi më punime të mira, përball Wisdom University, në zonën e Komunës së Parisit.Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 72.5 m2. Apartameti është totalisht i investuar, ka organizim mjaft të mir dhe orientim drejt Jugut. Dhomat shpërndahen nëpërmjet koridorit, sallonin i ndenjes është i bollshëm dhe ka dalje në ballkon, 1 dhomë gjumi, tualeti me aspirim dhe ballkoni. Apartamenti është i pajisur me çertifikatë pronësie.Për ta vizituar na kontaktoni!

Karakteristikat e Pronës

  • Dhoma: Tualet (e) 1 , Dhoma e ndenjies 1
  • Siperfaqet: Siperfaqe neto 72
Vendndodhja

Prona të ngjashme

Kërko më shumë informacion