Reference : OPP 1166

Per Shitje 120 000.00€ - Apartament
153.00 m2 0€ 3 Dhoma ka Hipoteke 2 Kat Print

Aapartamenti ndodhet në një zone mjaft të qetë dhe me zhvillim te shpejtë vitet e fundit, tek “Komuna e Parisit”. Eshtë I pozicionuar në katin e dytë të një pallati të ri me sipërfaqe të bollshme prej 143 m2. Ambjentet e brendshme janë të organizuara shumë mirë mirë, me kubaturë të rregullt dhe me hapsirë të bollshme, salloni I ndenjies dhe ambjenti I gatimit së bashku,tre dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkoni, Apartamenti ka orientim nga lindja dhe është gjithmonë I ndriçuar . Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni.

Karakteristikat e Pronës

  • Dhoma: Tualet (e) 2 , Dhoma e ndenjies 1
  • Siperfaqet: Siperfaqe bruto 143
Vendndodhja

Prona të ngjashme

Kërko më shumë informacion