Shitet,Apartament 3+1,Elbasan

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në Elbasan. Informacion mbi apartamentin: • Kati 13 banim, pallat 15-katësh • Sipërfaqja e apartamentit : 144 m2 • Orientimi : Jug-Lindje-Perëndim. Apartamenti është bosh dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Kuzhina • 3 dhoma gjumi • 2 Tualete me aspirim natyral • Ballkoni • Pallat i ri • Ashensor • Punime cilësore • Ngrohje me kaldajë • Hidroizolim • Dopio xham • Pamje fantastike • Zonë e qetë dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
al 8033
144 m2
13
4
2
Ne proces hipotekimi
2018-11-28

Adresa

Elbasan
Albania
Elbasan
Metalurgjiku

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI11910
95 m2 2 1 18
86,000 €

Qera,Ambjent,Unaza E Re

Unaza E Re Tirana ID: future11909
98 m2 2 10
500 € /muaj

Shitet,Apartament 1+1,Pallati Me Shigjeta

Pallati Me Shigjeta Tirana ID: future11908
52 m2 1 1 11
55,000 €