Reference : OPP 1204

Per Shitje 160 000.00€ - Apartament
165.00 m2 0€ 2 Dhoma Në proçes 3 Kat Print

Disponojmë apartament për shitje në afërsi të qendrës së Tiranës tek Sheshi “Avni Riustemi”. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati të ri me sipërfaqe të boollshme prej 147 m2. Ambjentet e brendshme janë të mirë organizuara ku perfshihet salloni I ndenjies së bashku me ambjentin e gatimit dy dhoma gjumi, dy tualete dhe veranda me sipërfaqe 32.5 m2. Apartamenti ka pozicion shumë të mirë ndaj dritës natyrale me ndriçim të mirë gjatë gjith ditës. Për më tepër na kontaktoni

Karakteristikat e prones

  • Dhoma: Tualet (e) 2 , Dhoma e ndenjies 1
  • Siperfaqet: Siperfaqe totale 165

Alqi Kasi

agent

Me teper detaje

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme

Kerko me shume informacion