Reference : OPP 1205

Per Shitje 45 000.00€ - Apartament
65.00 m2 0€ 1 Dhoma ka hipoteke 4 Kat Print

Apartamenti ndodhet në një zone shumë të mirë dhe të preferuar për banim tek rruga “5 Maji”pranë “Concord Center” . Është I pozicionuar në katin e katërt të një pallati ekzistues me sipërfaqe totale prej 65 m2. Në brendësi përbëhet nga salloni I ndenjies së bashku me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, tualeti dhe ballkoni. Apartamenti ka pozicion shumë të mirë ndaj dritës natyrale me orientim Jug-Lindje dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni.

Karakteristikat e prones

  • Dhoma: Tualet (e) 1 , Dhoma e ndenjies 1
  • Siperfaqet: Siperfaqe totale 65

Ergys Kucana

agent

Me teper detaje

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme

Kerko me shume informacion