Reference : PRI 617

Per Qira 600.00€ - Duplex
250.00 m2 0€ 3 Dhoma ka hipoteke 5 Kat Print

Apartamenti që disponojmë është Duplex dhe i pozicionuar në një zonë të zhvilluar dhe të qetë. Ndodhet në katin e 4 banim të një pallati me punime cilësore dhe ka një sipërfaqe totale prej 250 m2.Apartamenti është i organizuar mjaft mirë ku ambjentet e brendëshme lidhen nëpërmjet shkallëve. Në katin e parë ndodhet salloni i areduar me shumë shije, ambjeni gatimit i kompletuar dhe një tualet. Në katin e sipërm ndodhen 3 dhomet e gjumit, tualeti dhe Veranda. Apartamenti është totalisht i investuar dhe i mobiluar me çdo pajisje të nevojshme për një jetesë komode. Për ta vizituar na kontaktoni!

Karakteristikat e prones

  • Dhoma: Tualet (e) 2 , Dhoma e ndenjies 2
  • Siperfaqet: Siperfaqe neto 250

Myftar Lama

agent

Me teper detaje

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme

Kerko me shume informacion