Reference : PRI 618

Per Shitje 76 000.00€ - Apartament
105.00 m2 0€ Dhoma ka hipoteke 2 Kat Print

Apartamenti ndodhet në katin e 2 banim të një kompleksi me punime shumë të mira në zonën e Liqenit të Thatë, një zonë e qetë dhe me ajër të pastër. Ka një sipërfaqe totale prej 105 m2, orientim jug-lindje, kubaturë e rregullt, punime shumë të mira gipsi, i pajisur me system chiller dhe me një organizim shumë të mirë të dhomave të cilat shpërndahen me njëra-tjetrën nëpërmjet koridotit. Apartamenti disponon sallonin me dalje në ballkon, 2 dhomat e gjumit me dalje në ballkon, tualeti me dritare dhe ballkoni. Apartamenti është i pajisur me çertifikatë pronësie. Është një zonë e mirë , me ajër të pastër dhe shumë e përshtatshme për familje. Punimet e kompleksit janë ndër më cilësoret dhe shkallët janë me ndriçm natyral. Për më shumë informacion na Kontaktoni!

Karakteristikat e prones

  • Siperfaqet: Siperfaqe neto 105

Myftar Lama

agent

Me teper detaje

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme

Kerko me shume informacion