Shitet, Apartament 1+1,, Fresku
Shitet, Apartament 1+1,, Fresku
Shitet, Apartament 1+1,, Fresku
Shitet, Apartament 1+1,, Fresku
Shitet, Apartament 1+1,, Fresku

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Freskut. Informacion mbi apartamentin: • Kati 1 banim, 2 teknik •Sipërfaqja e apartamentit : 50 m2 • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Apartamenti është bosh dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Kuzhina • 1 dhomë gjumi • Tualeti • Ballkoni • Pallat i ri • Ashensor • Zonë e qetë dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
plus 8139
50 m2
1
2
1
Ka Hipoteke
2018-12-08

Adresa

Fresku
Albania
Tirana
Fresku

Prona te ngjashme

Qera, Ambjent, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI10993
170 m200
700 €

Shitet, Apartament 3+1, Rruga Myslym Shyri

Myslym Shyri TiranaID: 10992
122.5 m232
250,000 €

Shitet,Apartament 1+1,Misto Mame

Misto Mame TiranaID: future10991
m211
57,000 €