Reference : OPP 1210

Per Qira 2 000.00€ - Ambjent
270.00 m2 0€ Dhoma ka hipoteke 2 Kat Print

Disponojmë një ambjent për qera në një zonë shumë të preferuar për biznes, Rruga 5 Maji. Ndodhet në katin e dytë me sipërfaqe mjaft të bollshme prej 270m2. Është me pamje nga rruga dhe disponon 18m2 fasadë xhami. Gjithashtu në përbërje te tij ka dy tualete dhe dy zyra. Është I investuar ne sistem kondicionimi dhe sistem ndriçimi. Opsion mjaft të mirë investimi! Për ta vizituar na kontaktoni.

Karakteristikat e prones

  • Siperfaqet: Siperfaqe totale 270

Alqi Kasi

agent

Me teper detaje

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme

Kerko me shume informacion