Reference : 113

Per Shitje 165 000.00€ - Ambjent
33.00 m2 0€ 2 Dhoma ka hipoteke 1 Kat Print

Zona në të cilën ndodhet ambjenti është shumë e favorshme për zhvillimin e çdo lloj biznesi dhe mjaft e frekuentuar, në Rrugën e Durrësit. Ambjenti është I pozicionuar në katin e parë të një ndërtese të re me siperfaqe të bollshme prej 33 m2. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për më tepër na kontaktoni.

Karakteristikat e prones

  • Dhoma: Tualet (e) 1
  • Siperfaqet: Siperfaqe neto 33

Enea Ajasllari

agent

Me teper detaje

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme

Kerko me shume informacion