Reference : OPP 1211

Per Qira 300.00€ - Apartament
65.00 m2 0€ 1 Dhoma Në proçes 2 Kat Print

Disponojmë apartament me qera në një zone të preferuar për banim tek Blloku pas “Ami Event”. Apartamenti është I pozicionuar në katin e dytë të një pallati ekzistues me sipërfaqe totale prej 65 m2. Ambjentet e brendshme kanë organizim shumë të mirë ku përfshihet salloni I ndenjies së bashku me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, tualeti dhe ballkoni. Apartamenti është totalisht I mobiluar. Për më tepër na kontaktoni.

Karakteristikat e prones

  • Dhoma: Tualet (e) 1 , Dhoma e ndenjies 1
  • Siperfaqet: Siperfaqe totale 65

Devis Duka

agent

Me teper detaje

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme

Kerko me shume informacion