Reference : 114

Per Shitje 118 000.00€ - Apartament
99.00 m2 0€ 2 Dhoma ka hipoteke 9 Kat Print

Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të frekuentuara dhe të preferuara të qytetit , në Rrugën Myslym Shyri. Ndodhet në katin e 9-të banim të një pallati me punime cilësore dhe organizim shumë të mirë të dhomave. Apartamenti disponon një sallon te bollshëm së bashku me kuzhinën e kompletuar, 2 dhomat e gjumi, dy tualete dhe ballkoni. Apartamenti shitet i mobiluar, është shumë i investuar, me punime shumë cilësore dhe orientim shumë të mire Jug-Perëndim me hipotekë I rivlersuar cmimi I diskutueshëm. Për më shumë informacion na kontaktoni!

Karakteristikat e prones

  • Dhoma: Tualet (e) 2 , Dhoma e ndenjies 1
  • Siperfaqet: Siperfaqe neto 99

Frenkli Sinella

agent

Me teper detaje

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme

Kerko me shume informacion