Reference : OPP 1224

Per Shitje 97 700.00€ - Apartament
97.70 m2 0€ 2 Dhoma ka Hipoteke 2 Kat Print

Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri tek “Medreseja” në rrugën “5 Maji”. Ambjentet e brendshme janë të organizuara shumë mirë dhe me kubaturë të rregullt ku përfshihet salloni I ndenjies së bashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni. Apartamenti është plotësisht I mobiluar dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Ka orientim perëndimor. Për ta vizituar na kontaktoni.

Karakteristikat e Pronës

  • Dhoma: Tualet (e) 1 , Dhoma e ndenjies 1
  • Siperfaqet: Siperfaqe bruto 97.7
Vendndodhja

Prona të ngjashme

Kërko më shumë informacion