Reference : OPP 1225

Per Shitje 117 000.00€ - Apartament
97.70 m2 0€ 2 Dhoma ka hipoteke 2 Kat Print

Disponojmë opsione apartamentesh 2+1 dhe 3+1 në katin e apë dhë dytë të një pallati të sapo përfunduar tek rruga “4 Dëshmorët” pranë gjimnazit “Partizani”. Aprtamentet kanë sipërfaqe që variojnë nga 97.5 m2 – 135.6 m2. Ambjentet e brendshme kanë organizim të rregullt dhe me hapsirë të bollshme ku pëfshihet salloni I ndenjies së bashku me ambjentin e gatimit,dy dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni, Apartamentet kanë punime shumë cilësore si dhe disponojnë dokumentacion të rregullt hipotekor. Për më tepër informacion na kontaktoni.

Karakteristikat e prones

  • Dhoma: Tualet (e) 1 , Dhoma e ndenjies 1
  • Siperfaqet: Siperfaqe totale 97.7

Grejdi Jani

agent

Me teper detaje

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme

Kerko me shume informacion