Apartament 2+1 Sheshi Willson

Pershkrim

Disponojmë apartament në një zonë të frekuentuar dhe shumë të preferuar të Tiranës, tek Sheshi Willson me pamje fantastike nga Sheshi Willson. Apartamenti ndodhet në katin 2 banim të një pallati egzistues, ka një sipërfaqe totale prej 85 m2 dhe ka shpërndarje të mirë të dhomave të cilat lidhen me njëra-tjetrën nëpërmjet koridorit. Apartamenti përbëhet nga salloni i bollshëm me dalje në ballkon, dy dhomat e gjumit, tualeti dhe ballkoni. Apartamenti ka lokacion fantastic dhe është I mobiluar. Për më shumë informacion na kontaktoni!

Tipare

Terhequr
Per Qira
Apartament
300 €
2
Në proces hipotekimi

Me teper tipare

Siperfaqe neto : 85
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Sheshi Willson
Albania
Tirana
Sheshi Willson

Prona të sygjeruara