Reference : 121

Per Qira 300.00€ - Apartament
85.00 m2 0€ 2 Dhoma Në proçes 2 Kat Print

Disponojmë apartament në një zonë të frekuentuar dhe shumë të preferuar të Tiranës, tek Sheshi Willson me pamje fantastike nga Sheshi Willson. Apartamenti ndodhet në katin 2 banim të një pallati egzistues, ka një sipërfaqe totale prej 85 m2 dhe ka shpërndarje të mirë të dhomave të cilat lidhen me njëra-tjetrën nëpërmjet koridorit. Apartamenti përbëhet nga salloni i bollshëm me dalje në ballkon, dy dhomat e gjumit, tualeti dhe ballkoni. Apartamenti ka lokacion fantastic dhe është I mobiluar. Për më shumë informacion na kontaktoni!

Karakteristikat e prones

  • Dhoma: Tualet (e) 1 , Dhoma e ndenjies 1
  • Siperfaqet: Siperfaqe neto 85

Ervin Uzuni

agent

Me teper detaje

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme

Kerko me shume informacion