Reference : OPP 1227

Per Shitje 58 800.00€ - Apartament
73.50 m2 1 Dhoma ka Hipoteke 5 Kat Print

Apartamenti ndodhet në një zone të qetë larg zhurmave të qyteti pranë“Pallatit të Brigadave” në rrugën e Elbasanit. Është I pozicionuar në katin e pestë të një pallati të ri me sipërfaqe totale prej 73.5 m2. Ka organizim të mirë të ambjenteve të brendshme me kubaturë të rregullt. Apartamenti përbëhet nga salloni I ndenjies së bashku me ambjentin e gatimin, një dhomë gjumi, tualeti me dritare dhe ballkoni. Orientimi jug,lindje dhe perëndim bën që apartamenti të jetë gjatë gjithë ditës I ndriçuar. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni.

Karakteristikat e Pronës

  • Dhoma: Tualet (e) 1 , Dhoma e ndenjies 1
  • Siperfaqet: Siperfaqe bruto 73.5
Vendndodhja

Prona të ngjashme

Kërko më shumë informacion