Reference : 122

Per Shitje 155 000.00€ - Ambjent
95.00 m2 0€ 3 Dhoma ka hipoteke 0 Kat Print

Disponojmë ambjent në një zonë të mirë dhe të frekuentuar, tek Rruga Myslym Keta pranë stacjonit të urbanit. Ambjenti ka sipërfaqe 95 m2 ku ndahet në 3 ambjente dyqanesh dhe disponon edhe nje hapsirë prej 25 m2 oborr pa hipoteke e cila te jep mundesine e shfrytezimit me leje nga bashkia gjethashtu disponon edhe nje vend parkimi 5 m2 pa hipoteke por qe i perket ambjentit , totalisht i investuar dhe i gatshëm për punë. Ambjenti eshtë shumë I përshtatshëm për të ngritur biznesin tuaj si supermarket, butik, bar, lloto sporti etj, dhe disponon dokumentacion të rregullt hipoptekor. Cmimi i pa diskutueshëm. Për ta vizituar na kontaktoni!

Karakteristikat e prones

  • Dhoma: Tualet (e) 6
  • Siperfaqet: Siperfaqe neto 95

Ervin Uzuni

agent

Me teper detaje

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme

Kerko me shume informacion