Reference : 124

Per Shitje 227 272.00€ - Toke
2 600.00 m2 0€ 4 Dhoma ka hipoteke Kat Print

Shtëpia ndodhet në Mullet buzë rruge dhe është ndërtuar para viteve 2000 modeli I shtëpive Elbasanase 4 dhoma dhe një tualet me dritare. Eshtë 1 katëshe me një sipërfaqe 100 m2 e ndërtuar dhe 200 m2 trruall në total 300 m2 trruall dhe 2300 m2 tokë bujqësore. Objekti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na konataktoni!

Karakteristikat e prones

  • Dhoma: Dhoma e ndenjies 1
  • Siperfaqet: Siperfaqe neto 2600

Arnold Kurti

agent

Me teper detaje

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme

Kerko me shume informacion