Reference : OPP 1228

Per Qira 380.00€ - Apartament
98.00 m2 0€ 1 Dhoma Në proçes 2 Kat Print

Apartamenti ndodhet në katin e dytë të njëpallati të ri në afërsi të Restorant Durrësit në rrugën “Ferit Xhajko”. Ambjentet e brendshme kanë organizim shumë të mirë me kubaturë të rregullt ku përfshihet salloni I ndenjies së bashku me ambjnetin e gatimit, një dhomë gjumi, tualeti dhe ballkoni. Apartamenti është I arreduar mjaft mirë dhe me pajisje cilësore. Në çmim përfshihet edhe një post parkimi. Për ta vizituar na kontaktoni.

Karakteristikat e prones

  • Dhoma: Tualet (e) 1 , Dhoma e ndenjies 1
  • Siperfaqet: Siperfaqe totale 98

agent
  • Mobile :
  • Email :

Me teper detaje

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme

Kerko me shume informacion