Reference : OPP 1230

Per Qira 700.00€ - Apartament
93.83 m2 0€ 2 Dhoma Në proçes 1 Kat Print

Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zone e preferuar dhe mjaft e kërkuar tek rruga e Elbasanit. Apartamenti gjendet në katin e parë të një pallati të ri me sipërfaqe totale prej 93.83 m2. Organizimi I ambjenteve të brendshme është shumë I mirë ku përfshihet salloni I ndenjies së bashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi dhe tualeti. Apartamenti ështe totalisht I mobiluar me të gjitha pajisjet e nevojshme për një jetesë të rehatshme. Për më tepër informacion na kontaktoni.

Karakteristikat e prones

  • Dhoma: Tualet (e) 2 , Dhoma e ndenjies 1
  • Siperfaqet: Siperfaqe totale 93.83

Grejdi Jani

agent

Me teper detaje

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme

Kerko me shume informacion