Reference : PRI 624

Per Shitje 88 000.00€ - Apartament
97.37 m2 0€ 2 Dhoma Në proçes 7 Kat Print

Disponojmë apartament në një ndër Komplekset me ndërtim tepër cilësor në qytet, tek Kompleksi Kika 2, në zonën e Komunës së Parisit, një zonë e preferuar dhe e sigurt. Apartamenti ndodhet në katin e 7 banim dhe ka një sipërfaqe prej 97.37 m2.Apartameti është totalisht i investuar, i shtruar me parket, ka kubature shumë të rregullt, orientim të mirë dhe organizim shumë të mirë të ambjentit të brendshëm. Dhomat shpërndahen nëpërmjet koridorit, sallonin i ndenjes është i bollshëm dhe ka dalje në ballkon, 2 dhoma e gjumit, tualeti dhe ballkoni. Apartamenti orientohet drejt Veri-Lindjes. Për ta vizituar na kontaktoni!

Karakteristikat e prones

  • Dhoma: Tualet (e) 1 , Dhoma e ndenjies 1
  • Siperfaqet: Siperfaqe neto 97.37

Mirjon Stasa

agent

Me teper detaje

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme

Kerko me shume informacion