Shitet, Apartament 3+1, Kompleksi Delijorgji

Pershkrim

Apartamenti eshte i pozicionuar në Rrugen e Kavajes tek Kompleksi Delijorgji, nje zone e aksesueshme dhe e preferuar per banim.Zona eshte shume familjare, e paster, e ndriçuar shume mire, me markete, bar-kafe, restorante dhe facilitete te tjera.Apartamenti ndodhet ne katin e 9 dhe ka nje siperfaqe prej 192 m2.Shtepia ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor dhe ka orientim Jug-Lindje-Perendim. Organizimi: Salloni I ndenjes. Ambjentin I gatimit. 3 Dhoma Gjumi. 3 Tualete. 2 Veranda. Sistem Kondicionimi. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hiopotekor dhe shitet I mobiluar. Disponon dhe 2 garazhe te cilat nuk jane te perfshira ne cemim. Per ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Shitje
Apartament
230,000 €
9
Ka hipoteke
2017-10-26

Me teper tipare

Siperfaqe neto : 192
Tualet (e) : 3
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Rruga e Kavajës
Albania
Tirana
Rruga e Kavajes

Prona te ngjashme