Shitet,Apartament 2+1,Fusha e Aviacionit

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar te Fusha e Aviacionit. Informacion mbi apartamentin: • Kati 11 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 105.2 m2 • Sipërfaqja e përbashkët : 14.52 m2 • Sipërfaqja totale : 119.72 m2 • Orientimi : Veri-Perëndim. Apartamenti është bosh dhe disponon: • Salloni Ndenjes • 2 dhoma gjumi • Tualeti • Ballkoni • Korridor shpërndarës • Pallat i ri • Në ndërtim e sipër • Zonë e qetë dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
al 8291
120 m2
11
3
1
2018-12-20

Adresa

Fusha e Aviacionit
Albania
Tirana
Fusha e Aviacionit

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI11910
95 m2 2 1 18
86,000 €

Qera,Ambjent,Unaza E Re

Unaza E Re Tirana ID: future11909
98 m2 2 10
500 € /muaj

Shitet,Apartament 1+1,Pallati Me Shigjeta

Pallati Me Shigjeta Tirana ID: future11908
52 m2 1 1 11
55,000 €