Qera , Apartament 2+1 , Rruga e Kavajes
Qera , Apartament 2+1 , Rruga e Kavajes
Qera , Apartament 2+1 , Rruga e Kavajes
Qera , Apartament 2+1 , Rruga e Kavajes
Qera , Apartament 2+1 , Rruga e Kavajes

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në Rrugen e Kavajes. Informacion mbi apartamentin: Ndërtim i Ri , Kati i 9 banim me Sipërfaqe 110 m2. Apartamenti jepet me qera i mobiluar dhe disponon: Salloni Ndenjes, 2 Dhoma Gjumi ,Tualeti me dritare , Ballkoni , I investuar. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte leht e aksesueshme dhe pranë faciliteteve si shkolla, transportit urban, spitaleve dhe njesive tregtare. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
8484
110 m2
9
3
1
2019-01-11

Adresa

Rruga e Kavaj
Albania
Tirana
Rruga e Kavajes

Prona te ngjashme

Qera, Ambjent, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI10993
170 m200
700 €

Shitet, Apartament 3+1, Rruga Myslym Shyri

Myslym Shyri TiranaID: 10992
122.5 m232
250,000 €

Shitet,Apartament 1+1,Misto Mame

Misto Mame TiranaID: future10991
m211
57,000 €