Shitet Biznesi,Lokal,21 Dhjetori
Shitet Biznesi,Lokal,21 Dhjetori
Shitet Biznesi,Lokal,21 Dhjetori
Shitet Biznesi,Lokal,21 Dhjetori

Pershkrimi

Lokali është i pozicionuar te zona e 21 Dhjetorit, te Inxhinieria e Ndërtimit. Informacion mbi lokalin: •Kati 0 përdhes •Sipërfaqja brenda : 260 m2 • Veranda e jashtme : 500 m2 • Dokumentacioni : 160 m2 është me hipotekë, 135 m2 është në proçes legalizimi dhe pjesa tjetër është në shfrytëzim . Lokali është aktualisht në gjendje pune si lokal e piceri dhe disponon: •Pozicion të favorshëm gjeografik •2 Tualete •Kondicionim • Aspirim • Kënd lojrash për fëmijë • Magazinë • Jepet me qera 2500 euro • Totalisht i investuar • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Bar / Restaurant
al 8485
760 m2
0
2
Ka Hipoteke
2019-01-11

Adresa

Inxhinieria e Ndertimit
Albania
Tirana
21 dhjetori

Prona te ngjashme

Qera, Ambjent, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI10993
170 m200
700 €

Shitet, Apartament 3+1, Rruga Myslym Shyri

Myslym Shyri TiranaID: 10992
122.5 m232
250,000 €

Shitet,Apartament 1+1,Misto Mame

Misto Mame TiranaID: future10991
m211
57,000 €