Qera, Vilë , Kinostudio
Qera, Vilë , Kinostudio
Qera, Vilë , Kinostudio
Qera, Vilë , Kinostudio
Qera, Vilë , Kinostudio

Pershkrimi

Shitet vilë në zonën e Kinostudios në rrugën e Aleksandër Moisiu, në një zonë të qetë, e preferuar dhe me ajër të pastër. Informacion mbi vilën:• Stukturë 3 katëshe • 1073 m2 sipërfaqje totale .• Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe është i organizuar në 12 ambjente si dhe ka tualete në çdo kat.• Orientim: veri-jug-lindje-perëndim .• Ambjentet lidhen me njëri-tjetrin nëpërmjet shkallëve të brendshme.Ekstra që ofron apartamenti: • Pjesërisht e mobiluar • I investuar • Ndërtim cilësor • Kubaturë e rregullt • Ndriçim natyral • Oborr • Kënd lojërash • Fushë futbolli •Super pamjePër ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Villa
plus 8489
1073 m2
3
0
0
Ka Hipoteke
2019-01-11

Adresa

Kinostudio
Albania
Tirana
Kinostudio

Prona te ngjashme

Qera, Ambjent, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI10993
170 m200
700 €

Shitet, Apartament 3+1, Rruga Myslym Shyri

Myslym Shyri TiranaID: 10992
122.5 m232
250,000 €

Shitet,Apartament 1+1,Misto Mame

Misto Mame TiranaID: future10991
m211
57,000 €