Qera,Vile, Sauk
Qera,Vile, Sauk
Qera,Vile, Sauk
Qera,Vile, Sauk
Qera,Vile, Sauk

Pershkrimi

Shitet vilë në zonën e “Saukut” në afërsi të rrugës kryesore. Vila ka strukturë 3-katëshe , me sipërfaqe banimi 250 m2 dhe 1000 m2 truall. Vila është e organizuar në 1 sallon ndenjIe, ambient gatimi, 7 dhoma ,4 tualete dhe 3 ballkone. Banesa disponon të gjitha orientimet. Vila disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Vila është e investuar me sistem kondicionimi dhe është e mobiluar. Vendodhja e favorshme, dhe pozicionimi buzë rrugës kryesore bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Villa
OPP 8491
250 m2
8
4
Ka Hipoteke
2019-01-11

Adresa

sauk
Albania
Tirana
Sauk

Prona te ngjashme

Qera, Ambjent, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI10993
170 m200
700 €

Shitet, Apartament 3+1, Rruga Myslym Shyri

Myslym Shyri TiranaID: 10992
122.5 m232
250,000 €

Shitet,Apartament 1+1,Misto Mame

Misto Mame TiranaID: future10991
m211
57,000 €