Shitet,Apartament 2+1,Ali Demi
Shitet,Apartament 2+1,Ali Demi
Shitet,Apartament 2+1,Ali Demi
Shitet,Apartament 2+1,Ali Demi
Shitet,Apartament 2+1,Ali Demi
Shitet,Apartament 2+1,Ali Demi
Shitet,Apartament 2+1,Ali Demi
Shitet,Apartament 2+1,Ali Demi
Shitet,Apartament 2+1,Ali Demi
Shitet,Apartament 2+1,Ali Demi

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar te zona e Ali Demit, pranë shkollës "Ali Demi". Informacion mbi apartamentin: • Kati 1 banim •Sipërfaqja e apartamentit : 96 m2 • Orientimi Veri-Jug • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Apartamenti është i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • 2 Ambjente gatimi • 2 dhoma gjumi •Tualeti me aspirim natyral • Ballkoni • I investuar • I veshur me sistem polisterol • Sisteme elektrike dhe hidraulike të reja • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
al 8498
96 m2
1
4
1
Ka Hipoteke
2019-01-12

Adresa

Ali Demi
Albania
Tirana
Alidemi

Prona te ngjashme

Qera, Ambjent, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI10993
170 m200
700 €

Shitet, Apartament 3+1, Rruga Myslym Shyri

Myslym Shyri TiranaID: 10992
122.5 m232
250,000 €

Shitet,Apartament 1+1,Misto Mame

Misto Mame TiranaID: future10991
m211
57,000 €