Qera, Apartament 1+1 ,Kompleksi Panorama
Qera, Apartament 1+1 ,Kompleksi Panorama
Qera, Apartament 1+1 ,Kompleksi Panorama
Qera, Apartament 1+1 ,Kompleksi Panorama
Qera, Apartament 1+1 ,Kompleksi Panorama
Qera, Apartament 1+1 ,Kompleksi Panorama

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar tekKompleksi Panorama. Informacion mbi apartamentin: Kati i 5 banim me Sipërfaqe 70 m2. Apartamenti jepet me qera i mobiluar dhe disponon: Salloni Ndenjes , Dhoma e Gjumit ,Tualeti , Ballkoni dhe Kondicioner . Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte leht e aksesueshme dhe pranë faciliteteve si shkolla, universitete, transportit urban, spitaleve dhe njesive tregtare Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
8499
70 m2
5
2
1
Ka Hipoteke
2019-01-12

Adresa

harry fulyz
Albania
Tirana
Harry Fultz

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 3+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI11377
125 m2321
145,000 €

Qera, Apartament 1+1, Rruga e Dibrës

Rruga e Dibres TiranaID: plus11376
102 m2115
250 € /muaj

Qera, Apartament 3+1, Rruga Kongresi Manastirit

Rruga Kongresi i Manastirit TiranaID: plus11375
120 m2325
320 € /muaj