Shitet, Vile, Sauk, Tiranë

Pershkrim

Vila ndodhet në një kompleks të ri në process ndertimi dhe me punime cilësore, “Acacia Hills 1” në zonën e Farkës. Sipërfaqja totale e truallit arrin në 760.96 m2, ndërsa sipërfaqja e ndërtimit është 669 m2. Vila ka strukturë tre katëshe, kati -1 me sipëfaqe 301 m2 është I organizuar në mënyrë pëfekte ku përfshihet një ambjent shumë funksional, studio,dhoma e gjumit, dy tualete, dhoma teknike, sauna dhe pishina. Kati 0 ka sipërfaqe 142.9 m2, përbëhet nga holli,ambjenti I ndenjies së bashku me ambjentin e ngrënies, kuzhina, studio, garzhi dhe tualeti. Kati 1 me sipërfaqe 112.8 m2 , është I organizuar në 3 dhoma gjumi, dy tualete, dy ballkone dhe korridori me anë të të cilit bëhet shpërndarja e dhomave. Kati i 2 ka sipërfaqe totale 112.5 m2, është I organizuar në një ambjent ndenjie, një dhomë gjumi, tualeti dhe ballkoni. Vila ka punime cilësore si dhe është e mirë pozicionuar ndaj dritës së diellit gjë e cila bën të mundur ndriçimin e saj gjatë gjithë ditës. Vila disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për më tepër na kontaktoni.

Tipare

Aktive
Per Shitje
Vile
737,000 €
Ka hipoteke
2017-11-22

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 669
Truall/ toke : 760.96
Tualet (e) : 6
Dhoma e ndenjies : 2

Adrese

Sauk
Albania
Tirana
Sauk

Prona te ngjashme