Qera,Ambjent,Sauk
Qera,Ambjent,Sauk
Qera,Ambjent,Sauk

Pershkrimi

Jepet me qera ambjent në zonën e Saukut. Informacion mbi ambjentin: • Kati 0 përdhes • Sipërfaqja e ambjentit: 80 m2. Ambjenti është bosh dhe disponon: • Tualeti • I investuar • Kubaturë e rregullt • Pozicion i favorshëm gjeografik • Fasadë xhami • Dopio xham • Mundësi të shumta shfytëzimi. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
al 8965
80 m2
0
0
1
2019-02-06

Adresa

Sauk
Albania
Tirana
Sauk

Prona te ngjashme

Shitet, Hotel, Sarandë

Sarande SarandëID: PRI10972
628 m2
900,000 €

Shitet, Vilë, Ndroq

Ndroq TiranaID: OPP10971
291 m234
120,000 €

Shitet, Apartament 1+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI10970
60 m211
65,000 €