Qera,Apartament 2+1,Sauk
Qera,Apartament 2+1,Sauk
Qera,Apartament 2+1,Sauk
Qera,Apartament 2+1,Sauk
Qera,Apartament 2+1,Sauk
Qera,Apartament 2+1,Sauk
Qera,Apartament 2+1,Sauk

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 te zona e Saukut. Informacion mbi apartamentin: • Kati 2 banim •Sipërfaqja e apartamentit : 80 m2. Apartamenti është i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Kuzhina • 2 dhoma gjumi • Ballkoni • Tualeti • I investuar • Dopio xham • Zonë e qetë dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
al 8966
80 m2
2
3
1
2019-02-06

Adresa

Sauk
Albania
Tirana
Sauk

Prona te ngjashme

Shitet, Hotel, Sarandë

Sarande SarandëID: PRI10972
628 m2
900,000 €

Shitet, Vilë, Ndroq

Ndroq TiranaID: OPP10971
291 m234
120,000 €

Shitet, Apartament 1+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI10970
60 m211
65,000 €