Shitet,Apartament 2+1,Ali Demi
Shitet,Apartament 2+1,Ali Demi
Shitet,Apartament 2+1,Ali Demi
Shitet,Apartament 2+1,Ali Demi
Shitet,Apartament 2+1,Ali Demi
Shitet,Apartament 2+1,Ali Demi
Shitet,Apartament 2+1,Ali Demi
Shitet,Apartament 2+1,Ali Demi
Shitet,Apartament 2+1,Ali Demi
Shitet,Apartament 2+1,Ali Demi
Shitet,Apartament 2+1,Ali Demi
Shitet,Apartament 2+1,Ali Demi
Shitet,Apartament 2+1,Ali Demi
Shitet,Apartament 2+1,Ali Demi
Shitet,Apartament 2+1,Ali Demi
Shitet,Apartament 2+1,Ali Demi
Shitet,Apartament 2+1,Ali Demi
Shitet,Apartament 2+1,Ali Demi

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 bashkë me 1 post parkimi në zonën e Ali Demit, te ish Markata e Vjetër. Informacion mbi apartamentin: • Kati 5 banim •Sipërfaqja e apartamentit : 98.21 m2 • Orientimi : Lindje. Apartamenti është bosh dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Kuzhina • 2 dhoma gjumi • Tualeti • Ballkoni • Veranda • Korridor shpërndarës • Pallat i ri • Ashensor • Dopio xham • Totalisht i investuar • Parket • Sistem chiller • Zonë e qetë dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
al 9001
98 m2
5
3
1
Ne proces hipotekimi
2019-02-08

Adresa

Markata e Vjeter
Albania
Tirana
Alidemi

Prona te ngjashme

Qera,Apartament 1+1,Kodra e Diellit

Kodra e Diellit TiranaID: al11472
81.3 m2116
1,000 € /muaj

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku TiranaID: plus11471
94 m22215
65,000 €

Shitet, Apartament 1+1,Kodra e Diellit

Kodra e Diellit TiranaID: al11470
81 m2115
145,000 €