Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re

Pershkrim

Disponojme apartament 2+1 në një zonë shumë të qetë dhe të sigurt,në zonën e Unazës së Re,prane Alpha Bank. Objekti ndodhet ne katin e 10 banim me një sipërfaqe totale prej 75 m2 të një pallati me punime shumë cilësore. Apartamenti është i përbërë salloni i bollshëm me ambjentin e gatimit,me dy dhomat e gjumit të cilat shpërndahen nëpërmjet korridorit,nga tualeti dhe ballkoni.Apartamenti ka kubature shume te rregullt ,orientohet nga jug-perendimi dhe eshte nje opsion ideal per banim.Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Shitje
Apartament
43,500 €
10
Në proces hipotekimi
2018-01-06

Me teper tipare

Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Not Provided
Albania
Tirana
Unaza e re

Prona te ngjashme