Shitet,Apartament 2+1,Ish Parku I Autobuzave

Pershkrim

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Ish Parkut te Autobuzave,nje zone mjaft e frekuentuar. Ndodhet në katin 6 banim dhe ka sipërfaqe te brendshme prej 85.6 m2. Apartamenti ka një orientim perendim si dhe është i pajisur me çertifikatë pronësie. Apartamenti disponon: •Salloni Ndenjes •2 dhoma gjumi •Tualeti me aspirim •Ballkoni •I arreduar ne menyre bashkekohore •Kondicioner • Punime gipsi • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Shitje
Apartament
84,000 €
6
Ka hipoteke
2018-02-05

Me teper tipare

Siperfaqe neto : 85.6
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Not Provided
Albania
Tirana
Ish Parku Autobuzave

Prona te ngjashme