Qera,Vilë,Tefta Tashko Koço
Qera,Vilë,Tefta Tashko Koço
Qera,Vilë,Tefta Tashko Koço
Qera,Vilë,Tefta Tashko Koço
Qera,Vilë,Tefta Tashko Koço
Qera,Vilë,Tefta Tashko Koço
Qera,Vilë,Tefta Tashko Koço

Pershkrimi

Jepet me qera vilë te rruga "Tefta Tashko Koço". Vila është 2-katëshe me sipërfaqe 120 m2. Vila disponon salloni ndenjes, kuzhina, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, kubaturë e rregullt, e mobiluar, pozicion i favorshëm gjeografik dhe vende parkimi. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Villa
al 9440
120 m2
3
2
2019-03-07

Adresa

Tefta Tashko Koco
Albania
Tirana
Tefta Tashko Koco

Prona te ngjashme

Shitet, Hotel, Sarandë

Sarande SarandëID: PRI10972
628 m2
900,000 €

Shitet, Vilë, Ndroq

Ndroq TiranaID: OPP10971
291 m234
120,000 €

Shitet, Apartament 1+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI10970
60 m211
65,000 €