Shitet, Biznes, Bllok, Tiranë
Shitet, Biznes, Bllok, Tiranë
Shitet, Biznes, Bllok, Tiranë
Shitet, Biznes, Bllok, Tiranë
Shitet, Biznes, Bllok, Tiranë
Shitet, Biznes, Bllok, Tiranë

Pershkrimi

Ambjenti ndodhet ne Bllok, tek Rruga Gjin Bue Shpata. Informacion mbi Biznesin : • Kati 0 • Buzë Rruge • Sipërfaqa totale: 100 m2 • Verandë: 20 m2 • I investuar • Sistem aspirimi dhe kondicionimi • Aktualisht me qera 350 Euro. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
PRI 9456
100 m2
0
2
Ka Hipoteke
2019-03-07

Adresa

Bllok
Albania
Tirana
Blloku

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 1+1, Bllok, Tiranë.

Blloku Tirana ID: PRI13227
60 m2 1 1 25
345 € /muaj

Shitet,Apartament 2+1,Tregu Elektrik

Rruga Sali Nivica Tirana ID: AL13226
112 m2 2 2 15
95,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Tregu Elektrik

Rruga Sali Nivica Tirana ID: AL13225
82.27 m2 2 1 22
70,000 €