Apartament 2+1 Liqeni i Thatë

Pershkrim

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Liqenit të Thatë. Ndodhet në katin 1 banim dhe ka sipërfaqe totale prej 119.5 m2. Apartamenti disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i Gatimit • 2 dhoma gjumi •2 Tualete • Ballkoni • Ndërtim i Ri • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Shitur
Per Shitje
Apartament
95,600 €
1
Ka hipoteke
2018-02-16

Me teper tipare

Siperfaqe neto : 119.5
Tualet (e) : 2
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Liqeni i Thate
Albania
Tirana
Liqeni i Thate

Prona te ngjashme