Shitet,Apartament 2+1,Fresku
Shitet,Apartament 2+1,Fresku
Shitet,Apartament 2+1,Fresku
Shitet,Apartament 2+1,Fresku
Shitet,Apartament 2+1,Fresku
Shitet,Apartament 2+1,Fresku
Shitet,Apartament 2+1,Fresku
Shitet,Apartament 2+1,Fresku

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Freskut. Apartamenti ndodhet në katin 1 banim, i 2 teknik, në një pallat të ri me ashensor, me sipërfaqe apartamenti neto/bruto 96.4/107.1 m2, me sipërfaqe verande 11.2 m2, me dokumentacion të rregullt hipotekor, punime cilësore, kubaturë e rregullt dhe termoizolim. Apartamenti është i organizuar në sallon ndenje , kuzhina, 2 dhoma gjumi, 2 tualete ku 1 tualet është me aspirim natyral, veranda dhe korridor shpërndarës.Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
al 9727
118 m2
2
3
2
Ka Hipoteke
2019-03-25

Adresa

Fresku
Albania
Tirana
Fresku

Prona te ngjashme

Shitet, Hotel, Sarandë

Sarande SarandëID: PRI10972
628 m2
900,000 €

Shitet, Vilë, Ndroq

Ndroq TiranaID: OPP10971
291 m234
120,000 €

Shitet, Apartament 1+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI10970
60 m211
65,000 €