Shitet, Tokë, Dajt

Pershkrimi

Shitet tokë në zonën e Freskut, në afërsi të Thesarit, Komuna Dajt.Me sipërfaqe totale prej 19000 m2 dhe me perspektivë zhvillimi. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe të gjitha orientimet. •mundësi ndajre • sipërfaqe pyjorePër më tepër na kontaktoni!

Tipare

Apartment
plus 9860
19000 m2
0
0
Ka Hipoteke
2019-04-06

Adresa

Dajt
Albania
Tirana
Dajti

Prona te ngjashme

Qera, Ambjent, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI10993
170 m200
700 €

Shitet, Apartament 3+1, Rruga Myslym Shyri

Myslym Shyri TiranaID: 10992
122.5 m232
250,000 €

Shitet,Apartament 1+1,Misto Mame

Misto Mame TiranaID: future10991
m211
57,000 €