Shitet, Tokë, Borsh

Pershkrimi

Shitet tokë në Borsh tek brezi i parë, në afërsi të plazhit. Me sipërfaqe totale prej 5000 m2 (e ndarë në dy çertifikata pronësie me nga 2000m2 dhe 3000m2).Toka është e përshtatshme për ndërtime ( resort, hoteleri, kompleks vilash). Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe të gjitha orientimet. Opsion ideal investimi. Për më tepër na kontaktoni!

Tipare

Land
plus 9869
5000 m2
0
0
Ka Hipoteke
2019-04-08

Adresa

Borsh
Albania
Borsh
Borsh

Prona te ngjashme

Qera, Ambjent, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit TiranaID: PRI10993
170 m200
700 €

Shitet, Apartament 3+1, Rruga Myslym Shyri

Myslym Shyri TiranaID: 10992
122.5 m232
250,000 €

Shitet,Apartament 1+1,Misto Mame

Misto Mame TiranaID: future10991
m211
57,000 €