Shitet, Vile, Institut

Pershkrim

Shitet vile me siperfaqe ndertimi total 620 m2 ne zonen e Institutit Buqesor tek Rruga Kastriotet. Siperfaqja e truallit 585 m2.vila perbehet nga kati bodrum dhe 3 kate mbi toke.Vila eshte ndertuar ne vitin 2015 sipas kerkesave te nje kompanie amerikane qe do te perdoret per zyra dhe per banim por qe u trehoqen per arsye fondesh te mjaftueshme.Punimet jane super cilesore, me sistem te plote kondicionimi ne te gjitha katet, muret e tavaneve te dekoruara, dhe cdo gje totalisht perfunduar perfshire edhe ambazhuret e ndricimit, sistemi i ruajtjes me kamera, gjelberimin e jashtem, piktura murale etj. Vila gjithashtu eshte totalisht e mobiluar. 1. Kati i bodrumit është një revistë e madhe me dritare sepse është e gjitha me muret mbi tokë pasi është shfrytëzuar pjerresia e terrenit. Ne kete ambjent ka nje tualet me dritare te mobiluar totalisht 2.Kati perdhe i konceptuar me nje sallon shume te madh, ambjent gatim-ngrenie me vete, 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete. 3. Kati 2 i konceptuar me hyrje me vete, ne formen e 2 apartamenteve, njeri 2 + 1 me dy tualete dhe tjetri 1 + 1 me nje tualet, secili me ballkone te madh ne formen e llozhe qe sigurojne pamje te bukur te gjelberimit perreth. 4. Kati 3 ka 2 dhoma gjumi dhe nje ambjent gatimi ngrenie ndenje me nje tualet. Gjitashtu ka një verande 60 m2 që siguron një pamje të mrekullueshme. Kjo vile është e konceptuar që të funksionojë vetëm ose 4 familje që kanë lidhje me njera tjetren.Ajo që është e garantuar janë punime super cilesore dhe totalisht të përfunduar deri në detajin e fundit. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Shitje
Vile
380,000 €
Ka hipoteke
2018-03-08

Me teper tipare

Siperfaqe neto : 620
Tualet (e) : 7
Dhoma e ndenjies : 3

Adrese

Institut
Albania
Tirana
Institut

Prona te ngjashme